Vývojářský tým

Bylo jich pět a bez nich by JellyPot nevznikl.

Pavel Slavíček

Stvořitel & Chief Developer

Hlava celého projektu a autor filozofie JellyPotu. Schopný programátor, který se do programovacích jazyků ponořil ještě za studií na brněnské přírodovědě. Spolupracuje se studiem AnFas, pro které vytvořil mimo jiné organizační systém TeamIn.

Yan Plíhal

Head of Product

Posunovač celého projektu, který měl vedle testování a vývoje JellyPotu na starosti také jeho vypravení do světa. Uznávaný webový guru a grafický mistr s pozitivním náhledem na svět, který se při práci na JellyPotu mnohokrát hodil.

Zdeněk Štefan

Developer

Zručný mladý programátor, který se zasloužil o vytvoření XML verze JellyPotu a o řadu jeho funkcionalit. Kyberřemeslník, který podle často neurčitého zadání zvládal dodávat nové a nové stavební kameny systému.

Marek Dorda

Tester, Technical Writer

Průkopník nových cest a neotřelých řešení, který se nezalekne žádného úkolu. Jeho kritické, ale konstruktivní brblání pomohlo odchytat spoustu chyb a vylepšit uživatelské rozhraní JellyPotu.

Tomáš Kostkan

Angel

Šéf studia AnFas, které si vzalo JellyPot pod svá ochranářská křídla a financovalo jeho vývoj. Tomáš se během něj projevil jako člověk s ďábelskými nápady a andělskou trpělivostí.